به گزارش پایگاه خبری بند میم به نقل از خبرگزار مهر، رضا علیخانی صبح دوشنبه در نشست مشترک منتخبین نمایندگان احزاب که با حضور انوشیروان محسنی محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار شد اظهار داشت: با موافقت نمایندگان احزاب تعداد ۶ نفر به عنوان منتخبین احزاب و رابط با استانداری انتخاب شدند.

علیخانی افزود: این آمادگی در استانداری تهران برای هر نوع همکاری و تعامل برای توسعه دفاتر شهرستانی وجود دارد و تاکنون ۹۹ دفتر حزبی شهرستانی تأسیس و در حال حاضر پرونده ۴ دفتر استانی نیز به کمیسیون ماده ۱۰ وزارت کشور برای دریافت پروانه ارسال شده است.

وی بیان داشت: در شهرستان‌های استان تهران وضعیت دفاتر احزاب به گونه‌ای است که آمادگی برای تشکیل خانه احزاب در آنها وجود دارد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران گفت: شرایط به گونه‌ای است که احزاب ما می‌توانند با ابتدایی‌ترین مدارک اقدام به تأسیس دفاتر حزبی در شهرستان‌ها کنند.

علیخانی اظهار داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با معاون سیاسی وزارت کشور مقرر است به دلیل حساسیت بالا و نقش تعیین کننده احزاب در استان تهران ایشان نیز در این جلسات شرکت کنند و همچنین تلاش داریم تا جلسات منطقه‌ای با حضور فعالین سیاسی در سطح استان تهران برگزار شود.