به گزارش بند میم به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دادستان فیروزکوه گفت : این بنا دقیقا از مصادیق کوه خواری است و متصرف با ایجاد تراشه در دل کوه بنای میلیاردی را احداث کرد.
عباس رضایی افزود : علیرغم اخطارهای مکرر قضایی ؛ مالک بدون توجه؛  اقدام به ساخت و ساز و توسعه فضا در دل کوه و عرصه های منابع ملی کرده است.
وی گفت ؛ این بنا در  مساحتی بالغ بر  1220 متر مربع ساخته شده و حسب اطلاعات واصله برای احداث آن تا کنون بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
مدعی العموم شهرستان فیروزکوه افزود : از مردم خواهشمندیم تا در صورت مشاهده این تخلفات مراتب را به دادگستری و دستگاههای مرتبط شهرستان اطلاع دهند.
پس از تخریب بخشی از بنا توسط لودر  در ادامه ؛ دادستان این شهرستان برای جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر به مالک ؛ ۱۵ روز برای تخریب باقی مانده بنا با نیروی کارگر ی مهلت داد.
گفتنی است : قبل از اجرای حکم تخریب  ؛ اهالی با تجمع در مقابل این بنا ؛ خواستار توقف در اجرای حکم شدند که با صحبت های دادستان مبنی بر دست درازی مالک در اراضی ملی و بیت المال علیرغم تمام تذکرات شفاهی و کتبی  ؛ افراد قانع و راه را برای اجرا حکم باز کردند.

تخریب ویلای ۱۲۰ میلیاردی در فیروزکوه