حبیب‌الله خجسته‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان با اشاره به جمع‌بندی شمار داوطلبان ثبت‌نام‌شده برای انتخابات شوراهای اسلامی روستایی در استان سمنان تا روز ششم ثبت‌نام اظهار کرد: یک هزار و ۳۶۹ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستایی در این استان ثبت‌نام کردند.

وی با ارائه گزارش ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستایی در استان سمنان گفت: از مجموع افراد نام‌نویسی‌شده، یک هزار و ۲۸۵ نفر مرد و ۸۴ نفر زن هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان افزود: ۵۲ نفر از ثبت‌نام‌کنندگان دارای مدرک کارشناسی ارشد، ۲۳۱ نفر مدرک کارشناسی، ۱۱۹ نفر کاردانی، ۳۲۲ نفر دیپلم، ۶۴۰ نفر زیردیلپم و ۹ نفر دارای تحصیلات حوزوی هستند.

خجسته‌پور گفت: تعداد کل ثبت‌نام‌شدگان در انتخابات شوراهای اسلامی روستا در شهرستان سمنان ۵۸ نفر، در شهرستان شاهرود ۳۹۷ نفر، در شهرستان دامغان ۳۴۴ نفر، در شهرستان گرمسار ۱۵۸ نفر، در شهرستان مهدی‌شهر ۸۴ نفر، در شهرستان میامی ۱۹۱ نفر، در شهرستان سرخه ۵۰ نفر و در شهرستان آرادان ۸۷ نفر بوده است.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان بیان کرد: شمار ثبت‌نام حضوری داوطلبان حضور در انتخابات شوراهای اسلامی روستایی در این استان یک هزار و دو نفر و ثبت‌نام غیرحضوری ۱۶۷ نفر بوده است.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/