به گزارش پایگاه خبری بند میم به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛پایان اولین مرحله اردوی بانوان برای جهانی تایلند.هرچند که قبل از آن بانوان وزنه برداری باید در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی اصفهان شرکت کنند.به بهانه این دو رویداد با مریم امرالله سرمربی تیم ملی برای دقایقی گپ زدیم  و او توضیحات لازم درباره هرآنچه که در این اردو اتفاق افتاده را بدهد.

اردو چطور بود؟ظاهرا همه چیز خوب بوده و بچه ها با آمادگی بالایی این اردو را به پایان رساندند.

ما یک اردوی یک ماهه با حضور یازده ورزشکار داشتیم. از بیست خرداد ماه تا بیست تیر ماه در این اردو حاضر بودیم. خوشبختانه با حضور چند نفر از وزنه‌برداران اردوهای قبلی در این رویداد حاضر شدیم. بدن ورزشکاران ما آماده بود و رکودهای خوبی را در این اردو دیدیم. همه ورزشکارانمان در این اردوها، رکورد داشتند.

تا چند روز دیگر مسابقات کشوری اصفهان را در پیش دارید درست است؟

بله، برای مسابقات کشوری اصفهان هم آماده هستیم. بیست و چهارم تا بیست و هشتم تیرماه، این مسابقات برگزار می شود. پیش‌بینی می‌کنم بیشتر ورزشکاران حاضر در اردوی ما، توانایی حضور در رتبه‌های برتر این مسابقات را داشته باشند. تلاش می‌کنیم تا از این مسابقات کشوری چند ورزشکار را به اردو تیم ملی دعوت کنیم تا ورزشکاران بیشتری را داشته باشیم.

و بعد از این مسابقات،جهانی تایلند در پیش است.بعد آسیایی جوانان و نوجوانان کره شمالی و …چند تجربه خوب در کنار هم.در این باره حرف می زنید.

 مسابقات جهانی بزرگسالان تایلند هم در پیش‌رو است و پس از آن مسابقات آسیایی جوانان و نوجوانان کره شمالی برگزار خواهد شد. امیدوارم نوجوانان خوبی را در این مسابقات پیش‌رو پیدا کنیم تا در مسابقات کره‌شمالی هم از آن‌ها بهره ببریم. تا الان از نتایج اردو راضی هستیم و فکر می‌کنم در مسابقات پیش‌رو از مسابقاتی که در چین داشتیم، بهتر باشیم. یکی از بزرگ‌ترین نتایج ما در این اردوها این بود که خوشبختانه هیچ مصدومی نداشتیم و انگیزه ورزشکاران ما هم واقعا مضاعف است. پس از مسابقات اصفهان هم سریعا وارد اردو می‌شویم و تا مسابقات تایلند، اردوهای پیوسته‌ای داریم.

در این مدت افزایش رکورد داشته ایم؟

افزایش رکورد آن‌ها بسیار زیادتر خواهد بود اما درباره این موضوع فعلا صحبت نمی‌کنیم تا در آینده سورپرایزهای بزرگ‌تری داشته باشیم. ما ورزشکارانی که در اردوی اخیر نتایج و عملکرد خوبی را داشتند را در سیستم ثبت نام کرده‌ایم. یک پیش‌بینی مشخص داریم. هر کسی به این پیش‌بینی دست پیدا کند، قطعا برای مسابقات جهانی اعزام خواهد شد. سهمیه ما بیشتر از دو سهمیه خواهد بود و امیدواریم همه وزنه‌برداران ما به مسابقات جهانی تایلند اعزام شوند.