به گزارش خبرگزاری فارس از مه‌ولات، مخاطبان سوژه‌ای با عنوان «نظارت بیشتر بر نانوایی‌های مه‌ولات» در «فارس من» ثبت و درخواست پیگیری آن را داشته‌اند.

رئیس اتاق اصناف مه‌ولات در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: پیرو سوژه مردمی که در خصوص نظارت بیشتر بر نانوایی‌های مه‌ولات و گله مندی همشهریان محترم در خصوص کیفیت نان منتشر شد، پیگیری این موضوع توسط اتاق اصناف این شهرستان انجام گرفت.

علی احمدی تصریح کرد: در تماسی که با رئیس اتحادیه صنف نانوایان مه‌ولات داشتیم، مشخص شد که کیفیت نامطلوب نان در دو سه هفته اخیر مربوط به کیفیت نامناسب آرد بوده که گویا در حال حاضر این مشکل حل شده است.

وی با بیان اینکه نظارت مستمر بر تمامی اصناف در دستور کار اتاق اصناف مه‌ولات قرار دارد، خاطرنشان کرد: طی چند روز گذشته از ۱۷ واحد صنفی نانوایی این شهرستان با مشارکت شبکه بهداشت و درمان مه‌ولات بازدید شد و طی این بازدیدها به ۸ واحد صنفی که تخلفاتی در حوزه بهداشت داشتند، تذکرات لازم از سوی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان داده شد و قرار شد نقایص مرتفع شود.

رئیس اتاق اصناف مه‌ولات با بیان اینکه ۴۳ واحد صنفی نانوایی در این شهرستان مشغول به فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: نظارت‌ها از سوی اتاق اصناف و اتحادیه صنف نانوایان مه‌ولات به صورت مستمر در حال انجام است، از همشهریان محترم درخواست می‌شود در صورت تخلف در این صنف و تمامی صنوف شهرستان موضوع را برای بررسی و پیگیری به اتاق اصناف اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ۷۰۰۳۱