به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از روابط عمومی صمت استان اردبیل، رامین صادقی اظهار کرد: طی گزارش واصله شهروندان به اداره مشارکت‌های مردمی (سامانه ارتباطی ۱۲۴ ) مبنی بر عرضه خارج از شبکه آرد توسط یک واحد نانوایی سنگک پزی، پس از بررسی‌های لازم  سهمیه آرد این واحد نانوایی قطع شد.

وی افزود: در بازرسی‌ها و بررسی‌های انجام شده، مشخص شد که با توجه به میزان آرد تحویلی به این واحد صنفی،  تعداد ۲۰ کیسه ۴۰ کیلوگرمی از مقدار آرد موجود کسری دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: متصدی مربوطه ۲۰ عدل آرد را به محلی خارج از واحد نانوایی انتقال و مرتکب تخلف صنفی عرضه خارج از شبکه شده بود.

صادقی تصریح کرد: متصدی نانوایی با پذیرفتن تخلف عرضه خارج از شبکه برگ گزارش بازرسی در این مورد تنظیم و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال و تا تعیین تکلیف نهایی، سهمیه آرد واحد مورد نظر به‌صورت موقت قطع شد

وی گفت:  شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، احتکار، عدم درج قیمت، عرضه خارج از شبکه و … مراتب را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ در اردبیل و شهرستان‌های تابعه اطلاع دهند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی شود.

انتهای پیام/۳۴۶۳/