این شرکت در زمینه تولید بازی‌های فکری فعالیت دارد. هدف اساسی انتشارات خیلی سبز از طراحی و تولید این بازی‌ها این است که از این طریق بتوانید به ایجاد لذت در دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه خود کمک کنید و اجرای این بازی‌ها موجب شود تا افراد از کنار یکدیگر بودن لذت ببرند. از طرف دیگر از طریق اجرای این نوع از بازی‌ها، تفکر خلاق شکل می‌گیرد و تجارب جدید اتفاق می‌افتد. بنابراین در این مقاله قصد داریم به معرفی بازی‌های فکری زینگو بپردازیم.

معرفی چند بازی فکری زینگو
بازی سوپر دوز زینگو

این بازی فکری برای کودکان ۸ ساله تا بزرگسالان ۱۰۸ ساله طراحی شده است. بازی سوپر دوز زینگو، شامل یک صفحه بازی و ۳۶ حلقه پلاستیکی است. این حلقه‌ها در ۴ رنگ مختلف طراحی شده‌اند. در حقیقت، این بازی پیشرفته‌ترین بازی دوز به شمار می‌رود و برای بازی کردن و لذت بردن در جمع‌های دو نفره تا ۶ نفره مناسب است.

بازی سیبیولوها زینگو

این بازی تولید شده توسط شرکت بازی سازی زینگو، یکی از هیجان انگیزترین انواع بازی‌ها است. بازی سیبیولوها برای سرگرم نمودن ۳ تا ۶ نفر طراحی شده است. کودکان ۷ ساله تا بزرگسالان ۱۰۰ ساله می‌توانند از آن استفاده کنند. در این بازی، علاوه بر تغییر دادن ظاهر خود و استفاده از سیبیل‌های مختلف، سرعت عمل بالایی نیز به دست خواهید آورد.

بازی جت ست زینگو

یکی دیگر از بازی‌ های زینگو، بازی جت ست این مجموعه است. در انجام این بازی، باید سرعت عمل بسیار بالایی داشته باشید. از طرف دیگر، اجرای بازی جت ست زینگو، نیازمند هوش و دقت بالایی است. در این بازی فکری باید به اندازه‌ای سرعت عمل داشته باشید که بتوانید مربع‌های رنگی را که تعداد آن‌ها به ۲۴ عدد می‌رسد در مدت زمان بیست دقیقه در جای خود قرار دهید. این بازی یک بازی دو نفره است. کودکان ۸ ساله تا بزرگسالان ۱۰۸ ساله می‌توانند در دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی خود این بازی را اجرا کنند. این بازی به صورت‌های رومیزی و غیر رومیزی قابل اجرا است.

بازی رنگ بازیا زینگو

انجام این بازی نیازمند تیز هوشی و عملکرد سریع است و از طرف دیگر به دقت بالایی نیاز دارد. بازی رنگ بازیا را می‌توانید به صورت‌های ۲ نفره تا ۶ نفره انجام دهید. کودکان از سن ۷ سالگی قادر به اجرای این بازی هستند. این بازی به شکل یک نبرد رنگ وارنگ خواهد بود.

بازی بوم بال زینگو

یکی دیگر از بازی‌های طراحی شده توسط شرکت زینگو، بازی بوم بال است. این بازی نیز می‌تواند در دورهمی‌ها و مهمانی‌ها شما را سرگرم کند و از طرف دیگر دیگران از بودن در کنار شما لذت ببرند. این بازی، بسیار هیجان انگیز است و برای سنین ۷ تا ۱۰۷ سال مناسب است.

بازی هیالو زینگو

این بازی، رابطه دوستانه میان لولوها و هیولاها است و روایت دوستی میان این دو گروه و نامگذاری گروهشان به نام هیالو است. هیالو زینگو یک بازی عجیب محصول مشترک هیولاها و لولوها است. این بازی را می‌توانید در جمع‌های ۲ نفره تا ۶ نفره خود انجام دهید. هیالو زینگو برای کودکانی که ۸ سال سن دارند قابل استفاده است اما بزرگسالان تا سنین ۸۰ سال هم می‌توانند از آن لذت ببرند.پروکلیک این بازی، دارای تعدادی کارت است. پایین کارت‌های بازی، یک تا سه دونات قرار گرفته است که این دونات‌ها، امتیازات هر کارت را معین می‌کنند. بنابراین از این طریق می‌توانید به جمع آوری امتیاز اقدام کنید. در اجرای این بازی، باید کاملا حواستان را جمع کنید.

بازی لونا زینگو

بازی لونا، پر شده از حیوانات مزرعه. از گربه و اردک و گوسفند گرفته تا خروس و دیگر حیوانات، در این بازی حضور دارند. این بازی از انواع بازی‌های چالشی و درگیرکننده است و کسانی می‌توانند در این بازی موفق باشند که یک تنه حریف دیگران‌اند. لونا را می‌توانید در جمع‌های ۴ نفره تا ۶ نفره خانوادگی و دوستانه خود انجام دهید. این بازی مناسب کودکان ۸ ساله طراحی شد است اما بزرگسالان نیز تا سن ۱۰۸ سالگی می‌توانند از اجرای آن لذت ببرند و با آن سرگرم شوند.

 

بازی شینو زینگو

از دیگر بازی‌های فکری که توسط زینگو طراحی و تولید شده است می‌توان بازی شینو را نام برد. این بازی یک بازی پر هیجان و از طرف دیگر، شنیدنی است. بازی شینو برای افرادی تیز گوش طراحی شده است و نیازمند محلی آرام و ساکت است تا بتوانید حتی صدای ضربان‌های قلب خود را نیز بشنوید. این بازی برای کودکان ۸ ساله تا بزرگسالان ۸۰ ساله مناسب است

بازی بروکا زینگو

بازی بروکا شبیه به دنیای واقعی و زندگی حقیقی انسان‌ها است. چراکه در دنیای واقعی، به طور روزانه، صداهای مختلفی از درون، به گوشمان می‌رسد و باید تصمیم بگیریم که در مواقع خاص به کدام صدا گوش کنیم و تشخیص دهیم که کدام یک از صداها راستگو است و حق با کیست. بنابراین از طریق اجرای این بازی می‌توانید چشم‌های خود را ببندید و خوب گوش کردن را بیاموزید. بازی بروکا را می‌توانید در دورهمی‌های خود در جمع‌های ۴ نفره تا ۱۰ نفره انجام دهید. کودکان از سنین ۸ سال به بالا می‌توانند از این بازی لذت ببرند. اما لازم است این بازی را در محیطی آرام و خلوت اجرا کنید تا بتوانید به اندازه کافی تمرکز داشته باشید.

 

بازی پیکولوژیست زینگو

از طریق اجرای این بازی می‌توانید فکر انسان‌ها را بخوانید و حدس بزنید که در حال حاضر، به چه چیزی فکر می‌کنند. بنابراین اگر، هم بازی‌های خود را بهتر بشناسید و از قدرت حدس بیشتری برخوردار شوید، امتیازات بیشتری را نیز به دست خواهید آورد. پیکولوژیست را می‌توانید در جمع‌های ۳ نفره تا ۸ نفره اجرا کنید. این بازی برای کودکانی طراحی شده که سن آن‌ها از ۱۰ سال بیشتر است و تا آخر عمر نیز می‌توانند از این بازی لذت ببرند. انجام این بازی می‌تواند ۳۰ دقیقه شما را سرگرم کند.

در این مقاله به معرفی بازی‌های فکری زینگو، طراحی و ساخته شده توسط شرکت زینگو از زیر مجموعه‌های انتشارات خیلی سبز، پرداخته شد. هر چند تعداد این بازی‌ها بیشتر از موارد ذکر شده است. برای خرید این بازی و خرید بازی مکعب روبیک و خرید کتاب های انتشارات قطره می‌توانید از طریق فروشگاه انلاین مجموعه گاج مارکت، اقدام کنید.
این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.