به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، منصور کریمی‌فرد شامگاه چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان پل­دختر با تشریح برنامه‌های ویژه هفته بسیج در این شهرستان اظهار داشت: بازسازی عملیات والفجر ۹ در پلدختر از شاخص­ترین برنامه‌­های هفته بسیج است که این برنامه سال­‌های گذشته در سایر شهرستان‌های استان لرستان برگزار شده است.

 وی افزود: بازسازی عملیات والفجر ۹ امسال با پیگیری‌­ها و توجه ویژه سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)  استان لرستان در راستای توجه به تسکین مشکلات روانی ناشی از آسیب­‌های سیل،در پل­دختر برگزار ­می­‌شود.

 فرمانده سپاه ناحیه پلدختر گفت: برنامه افتتاحیه بازسازی عملیات والفجر ۹ روز جمعه ۳۰ آبان­ماه جاری در نخستین روز از هفته بسیج ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه بعد از نماز مغرب و عشاء در جوار گلزار شهدای پل­دختر برگزار می­شود.

وی افزود: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری بازسازی عملیات والفجر ۹ با بهترین کیفیت و اجرای برنامه­‌های متنوع اندیشیده و تدارک دیده شده است.

کریمی فرد یادآور شد: همچنین در نخستین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج معنویت و سلامت با جمعی از پرسنل سپاه با امام جمعه دیدار، ایستگاه سلامت برپا و زنگ بسیج در سامانه شاد آموزش و پرورش نواخته می‌­شود.

وی افزود: در دومین روز ازهفته بسیج با عنوان بسیج فرزند مسجد ،خادم مردم، از مدافعان سلامت شهرستان تقدیر به عمل می­آید و مسابقه کتاب و کتاب­خوانی و نشست­های روشن­گری برگزار و سپس عملیات والفجر ۹ برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر گفت: در سومین روز از هفته بسیج در این شهرستان با عنوان بسیج مطالبه‌گر و عدالت­خواه پس از برگزاری نشست­های سبک زندگی اسلامی تحکیم بنیان خانواده ، برنامه بازسازی عملیات والفجر ۹ برگزار می­شود.

وی برگزاری نشست‌هایی به صورت فضای مجازی با استفاده از کارشناسان مربوطه در راستای تحکیم بنیان خانواده را ویژه روز چهارم هفته بسیج در پل­دختر با عنوان سبک زندگی اسلامی ایرانی برشمرد.

کریمی فرد یادآور شد: بسیج ولایی و انقلابی و تمدن‌ساز عنوان روز پنجم هفته بسیج است که در این روز در پل­دختر سپاه پاسداران و بسیجیان با کمک شبکه بهداشت در مناطق محروم شهرستان ویزیت رایگان به بیماران ارائه می­دهند و رزمایش مجازی ثامن با تفکر بسیجی برگزار می­‌شود.

وی افزود: روز ششم هفته بسیج با عنوان بسیج نیروی مقاومت ملت ایران برنامه افتتاح پروژه­های محرومیت زدایی و پخش سخنرانی مقام معظم رهبری به صورت آنلاین در دستور کار است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: روز هفتم هفته بسیج نیز رزمایش کمک مومنانه با توزیع اقلام معیشتی و بهداشتی و سایر کمک­ها بین خانواده­‌های نیازمند برگزار می‌­شود.

انتهای پیام/